Sveicieni! Gribēju akcentēt jau sen zināmu un pārrunātu ideju, taču ik pa laikam to nākas apzināti pašam sev atgādināt, kā arī tā uzpeld sarunās ar citiem viediem Cilvēkiem.
Kur ir fokusēta mūsu uzmanība, tur arī dzīvības enerģija, tur arī notiek materializācijas process. Ja mēs rūpīgāk paskatītos apkārt, tad ieraudzītu, ka mūsu uzmanības fokusu nepārtraukti cenšas noturēt uz nepatīkamām izpausmēm, politiku, šovu u.t.t.. Ārkārtīgi maz ir sastopama pretēja informācija. Šī plūsma tiek apzināti virzīta, lai noturētu mūsu uzmanību vajadzīgā fokusā. Jo mēs esam radītāji un ir cilvēki, kas šo radīšanas potenciālu grib ievirzīt sev vēlamā gultnē.
Tāpēc atkal atgādinu par to, cik svarīgi ir apzināties, kam veltām uzmanību, kādās info plūsmās peldam un cik tam visam pievēršam savu apziņu un kas no tā visa rodas.
Cenšos izvēlēties savu uzmanību vērst uz skaisto dabu sev apkārt, vizualizējot sava Meža dārza attīstību, vēl citu skaistu ideju radīšanai. Protams, tam arī fiziski veltu laiku un spēku. Apzināti izvairos no prāta anlīzes par to, kā būtu, ja būtu. Tas dod spēku un Tu jau esi citā plūdumā. Gaušanās par visām pasaules nelaimēm, baidīšanās no sliktiem scenārijiem nenieka man nepalīdz tikai var iedzīt mani depresijā.

Jo vairāk Cilvēku atļausies sevi piepildīt ar skaisto, atstājot nevēlamo info plūsumu kanalizācijas grāvim, jo mazāka iespēja, ka materializēsies tas, no kā tie mēdz baidīties. Materializēsies tas, ko vēlamies. Tas ir tas neaptvertais spēks, kas mums katram ir dots. Lai top!

image